Світлана | 2018-09-11 08:15:08

Эутирокс натощак

Доброго дня! Вже 5 років приймаю еутирокс. Багато джерел та спеціалістів з питань здорового харчування рекомендують починати день з кількох склянок води, а вже потім все інше. Чи можна мені, знаходячись на замісній терапії теж спершу випивати кілька склянок води, а вже потім через 20-30 хвилин приймати еутирокс? Чи еутирокс строго має бути першим? Буду вдячна за відповідт, так як це питання мене лавно дуже хвилює.

Ответы врачей 1

Панькив Владимир Иванович
Доброго дня! Прийом води не має жодного відношення до Еутироксу. Еутирокс слід приймати за 45-60 хв до їжі (конкретної)