Тетяна | 2018-09-12 12:32:18

Белый налет на горле за правой гландой

Добрий день. Були виділення із носа сильні, аж зеленого кольору. Сильно боліла голова ззаді, особливо при поворотах і при нахилах. Температура вище 37.2 не піднімалась.Продовжувалось десь два тижні. Через тиждень після цього почала турбувати права гланда. З'явився білий наліт за гландою (полощу горло, використовую спрей), голосові зв'язки лоскочуть, боліло не сильно справа під челюстю. Продовжує боліти голова ззаді з правої сторони при поворотах і нахилах вліво. Є якийсь дискомфорт за вухом біля мочки. Температури немає. Дякую.

Ответы врачей 1

Колпакова Марина Анатольевна
отоларинголог детский, лор
Добрый день. Сдайте общий анализ крови резвернутый и с-реактивный белок, и сделайте рентген придаточных пазух носа,  и покажитесь обязательно доктору. Без осмотра не возможно ничего сказать.