Юлія | 2018-09-14 09:54:02

Набряк

Турбує свербіж та набряк статевих губ. Виділень стало трішки більше, але без запаху. Використовувала настій ромашки. Перед цим проходила вагінальне УЗД, турбував біль внизу зліва, але порушень з боку гінекології не виявлено. Що це може бути?

Ответы врачей 1

13268
Валерия Бурау, консультант likar.info
Главврач, Общие вопросы
Здравствуйте, это может быть и аллергичесая реакция и попадание инфекции. Сдавали ли вы мазок на определение микрофлоры влагалища?