Іванна | 2018-09-14 16:57:45

Не дихає носик

В 4х місячної дитини сильно забитий носик я капала називін,промивала аквамаврісом ф нічого не помагає вже другий тиждень..температури нема 36.6.дитячий лікар слухала легені чисті ,горло не червоне.вона каже може на щось алергія і виписала тому приписала феністил.але все одно в дитини носик забитий важко дихати.що робити????

Ответы врачей 1

Колпакова Марина Анатольевна
отоларинголог детский, лор
Добрый день. Сдайте бак.посев из полости носа на флору и чувствительность к антибиотикам.  И обратитесь к ЛОР врачу, чтобы сделали туалет носа ( с помощью аспиратора забрали слизь).