Анатолий | 2018-09-14 23:22:11

Стрептококк

Добрий вечір, Іван Ігоревич. Ситуація така : болить та червоне горло. Під скулою з правої сторони ніби давить щось. В мене хр. Тонзилітт та фарингіт (фарингіт поставили недавно. Довго боліло горло 2 тижні. Полоскання, тантум верде, льодяники нічого не дали. Була субфебратьна температура. Місто мале і прописали полоскати лінкоміцином і пити 3 дні азитромяцин. Це зробив - результату не дало. Потім здав бак-посів. Висіявся стрептококк пиогенис 10 в 6 чутливий тільки до цефтріаксону і цефатаксиму. Терапевти сказали проколоти 5 днів .стало легше.) Через два тижні починається те саме. Тільки вже він не чутливий до антибіотиків зовсім. Не знаю, що робити. Прочитав, що вони тільки ними і лікуються. В мене страх і не знаю куди піти. Підскажіть будь ласка дії далі. Не чутливий до : цефтріаксону, цефотаксіму, азітроміцину, лінкоміцину, ципрофлоксацин, ампіцилін, офлоксацин.

Ответы врачей 1

Гринько Иван Игоревич
лор, хирург пластический
Адрес: отоларинголог-хирург ЛОР клиника “Амрита» Украина, г.Киев ул. Срибнокильская, 2а <br> отоларинголог, отоларинголог-хирург «MedClinic” медицинский центр — Украина, г.Киев ул.Боткина, 4а
Телефон: Телефон для записи: +38 (098)375 17 44
Доброго дня! На даний час є багато варіантів лікування загострення хронічно тонзиліту і хронічного фарингіту без застосування антибактеріальних препаратів.Ми призначаємо їх лише при певних показах, що встановлюються після огляду! Рекомендую звернутись на консультацію для того, щоб максимально ефективно Вам допомогти та уникнути ускладнень!