Анонім | 2018-09-15 13:36:30

Секс

Доброго дня в мого чоловіка така проблема. Після кожного статевого контакту в нього надривається Кірочка яка з'єднує головку з стовбуром і дуже погано загоюється. Підскажіть яким кремом можна помастити щоб воно пройшло

Ответы врачей 1

13268
Валерия Бурау, консультант likar.info
Главврач, Общие вопросы
Здравствуйте, необходим осмотр для того что бы оценить состояние и величину надрыва. Тогда будет ясно чем обработать для улучшения процесса заживления.