Оксана | 2018-09-16 11:18:34

Менструальний цикл

Доброго дня,у мене виникли проблеми з менструальним циклом,затримка уже 6 днів робила тест на вагітність він виявився негативним і останіх два дня на тілі появилася висипка яка до вечора зникає а на ранок знову появляється. Підскажіть що це може бути ?

Ответы врачей 1

13268
Валерия Бурау, консультант likar.info
Главврач, Общие вопросы
Здравствуйте необходим осмотр врача гинеколога. Тяжело без осмотра выяснить в чем причина задержки, а так же проследить есть ли связь между сыпью и задержкой.