Наталья | 2018-09-16 20:38:41

Нормальный ли размер плодного яйца?

Здравствуйте. Врач поставил на узи срок 5недель и 4дня ... Размер плодного яйца 2.4мм ... Боюсь . Не маленький ли это размер для такого срока ? Спасибо заранее !

Ответы врачей 1

Палыга Игорь Евгеньевич
акушер-гинеколог, репродуктолог
Адрес: г. Львов, Украина, “Клиника репродукции человека ”Альтернатива’’
Доброго дня. Плодове яйце на перших тижнях вагітності має форму овалу. І на УЗД зазвичай оцінюється його внутрішній діаметр - СВД плодового яйця. Оскільки діаметр плодового яйця є величиною змінної, то існує похибка у визначенні терміну вагітності за даним фетометрії. В середньому така похибка складає 15 тижні. Термін вагітності, як правило, визначають не тільки за цим показником, але також використовують значення КТР плода (куприка-тім'яної розмір та інші показники. Зробіть повторне УЗД.