Паула | 2018-09-19 19:33:16

затримка 2 дні

доброго дня.Хочу звернутись до вас з деяким питанням.Зазвичай менструальний цикл триває 26 днів,затримок ніколи не було.Але от два рази був незахищений статевий акт- перший по закінченню попередніх місячних,другий на початку наступних.І затримка зараз другий день.Чи може бути це пов*язано з сексом в день початку місячних чи варто думати все на вагітність?

Ответы врачей 1

Палыга Игорь Евгеньевич
акушер-гинеколог, репродуктолог
Адрес: г. Львов, Украина, “Клиника репродукции человека ”Альтернатива’’
Доброго дня! В затримки є багато причин, це і стрес, навантаження, зміна клімату іт.д Але для уточнення здайте аналіз на визначення рівня ХГ в крові.