Света | 2018-09-19 23:11:02

Задержка

Света мне 15 лет, и вот в сентябре в колледже у меня нервы были из-за экзаменов. Начались месячные в 2016 году. Были нерегулярности в несколько дней или было несколько раз что один месяц не было менструаций а на следующий месяц все нормально. Но у меня уже задержка 2 месяца с августа.

Ответы врачей 1

Палыга Игорь Евгеньевич
акушер-гинеколог, репродуктолог
Адрес: г. Львов, Украина, “Клиника репродукции человека ”Альтернатива’’
Доброго дня! Ендокринна система впливає на менструальний цикл дівчата. Фактори, що провокують затримку місячних: надмірна вага ,дефіцит маси тіла, простудні захворювання ,ендокринні захворювання гормональні порушення, неправильне харчування, порушення сну ,стрес, надмірні фізичні навантаження, зміна кліматичних умов. Якщо цикл не врегулюється зверніться до гінеколога з метою обстеження.