Ярослав | 2018-09-20 20:21:19

Операція на шитовидці

Доброго дня. Підскажіть будь ласка. Мені будуть робити операцію на щитовидку, будуть її вирізати. Мене цікавить чи обов'язково проходити курс хіміотерапії, що воно таке, як довго триває, скільки коштує. І чи можливо провести ту хіміотерапію через 2-3 місяці. І чи потрібні будуть ще якісь маніпуляції після операції. Дякую наперед за відповідь.

Ответы врачей 1

Панькив Владимир Иванович
Доброго дня! Ваш лікуючий лікар (хірург) повинен повідомити про тактику оперативного лікування і подальші дії (радіойод, хіміотерапія та ін.) залежно від початкового діагнозу. Без діагнозу говорити про лікування неможливо.