Катерина | 2018-09-22 18:50:11

УЗД щитовидної залози

Доброго дня! Скажіть будь ласка чи в нормі щитовидна залоза за такими результатами узд у віці 29 років вага 45 кг Щитоподібна залоза розташована -типово, правильної форми. Контури рівні чіткі. Розміри по Braun: права доля:63*16*18 мм, обєм 8,7 см кубічних ліва доля: 55*16*17 мм, обєм 7,2 см кубічних товщина перешийку 2,4 мм Загальний обєм 15,9 см кубічних N=8,3-16,5 см кубічних ехогенність паренхіми - підвищена кровотік в залозі - посилений структура - однорідна, дрібнозерниста. Дякую!!!

Ответы врачей 1

Панькив Владимир Иванович
Доброго дня! За одними лише результатами УЗД неможливо оцінити чи щитоподібна залоза в нормі. Для лікаря важливо оцінити стан організму, наявність певних скарг , масу тіла (45 кг - явно недостатньо...), порушення менструального циклу, відсутність мастопатії і багато ще чого. Крім того, є ще аналізи крові (ТТГ, антитіла до ТПО та ін.)...