Надія | 2018-09-24 15:42:30

Після аборту

Після вакомного аборту вже протягом 10 днів виділяються згустки крові і сильні болі в животі це має так бути чи ні? І якщо ні то які причини?

Ответы врачей 2

Палыга Игорь Евгеньевич
акушер-гинеколог, репродуктолог
Адрес: г. Львов, Украина, “Клиника репродукции человека ”Альтернатива’’
Відразу після аборту можуть турбувати переймоподібні болі в низу живота, обумовлені скороченнями матки до її нормальних розмірів. Це нормальне явище. Нормальними є також незначні кров'янисті виділення з піхви протягом декількох днів. При появі зазначених нижче симптомів необхідно терміново повідомити про них лікаря: Сильні болі в животі. Лихоманка. Брудні, погано пахнуть виділення з піхви. Тривалі кров'янисті виділення або відходження великих кров'яних згустків.
13268
Валерия Бурау, консультант likar.info
Главврач, Общие вопросы
Здравствуйте, крайне тяжело без осмотра сказать. Необходим осмотр доктора гинеколога, только после этого можно будет установить причину такого состояния.