Дарія | 2018-10-06 09:10:13

Аденокарцинома шлунка

Доброго дня! У батька виявили рак.. Не сказавши ніякого діагнозу прооперували! Вирізали шлунок! Через 10 днів зробили аналіз з вирізаного і встановили, що це аденокарцинома шлунка g3-g4. Призначили хіміотерапію! Хотіла запитати чи варто робити хіміотерапію? І які шанси без неї? І що робити далі?

Ответы врачей 1

Бондарук Ольга Сергеевна
онколог, лучевой терапевт
нужна ли химиотерапия зависит от того, есть ли метастазы в лимфоузлах по гистологии, кроме того, нужно обязательно сделать компьютерную томография, чтобы оценить состояние печени и легких