Ігор | 2018-10-06 23:56:29

В мене довго не стоїть

Доброго вечора)турбує проблема з пенісом)коли починаю займатись сексом з дівчиною то він довго не стоїть)не знаю що робити бо мені тільки 19 років)допоможіть будь ласка Ще є проблема з ним)я замітив що на крайній плоті є завуження)коли він стоїть то доволі замітно це і болить коли відтягують дальше)це прийдеться робити операцію??

Ответы врачей 1

Аксёнов Павел Валерьевич
уролог, андролог, сексолог
Адрес: г. Киев, ДУ «Институт урологии НАМН Украины», ул. Владимира Винниченка, 9а, корпус №2, каб. 201.
Телефон: (067) 9926703, [email protected], www.urologist.kiev.ua
Добрый день. Скорее всего у Вас фимоз. Обращайтесь на осмотр и очную консультацию.