Ольга | 2018-11-08 13:10:55

Анализы

Добрый день!сделала анализы результаты отдали на руки но толком ничего не объяснили не могли бы вы мне помочь их расшифровать и сказать что со мной не так : Результат мікроскопічного дослідження вмісту цервікального каналу:лейкоцити густо у полі зору, палочки помірна кількість, коки невелика кількість, диплококи відсутні, ключеві клітини відсутні, патогені гриби невелика кількість, плоский єпітелій значна кількість, цилиндричний єпітелій відсутні, Trichomonas vag відсутні, слиз відсутній. Результат мікроскопічного дослідження вмісту вагіни: лейкоцити 70-100 у полі зору, палочки значна кількість,коки невелика кількість,диплококи відсутні, ключеві клітини відсутні, патогенні гриби невелика кількість, плоский эпітелій помірна кількість ,цилиндрічний эпітелій помірна кількість, Trichomonas vag відсутні, слиз відсутній .Флора:Палички Додерлейна відсутні.

Ответы врачей 1

Палыга Игорь Евгеньевич
акушер-гинеколог, репродуктолог
Адрес: г. Львов, Украина, “Клиника репродукции человека ”Альтернатива’’
Добрый день! Повышение лейкоцитов в мазке может быть результатом воспалительного процесса. Желательно, обратиться к врачу.