Марія | 2018-11-08 17:36:12

Цукровий діабет

Доброго дня! Володимире Івановичу, я кореспондент ІА "УНН". хотіли би попросити вашої допомоги в підготовці матеріалу про цукровий діабет. Зокрема на с цікавить, з якими проблемами стикаються хворі на ЦД в Україні, на якому рівні в країні перебуває лікування ЦД, чи застосовують українські медики новітні досягнення медицини в цій галузі тощо. Якщо ви можете надати нам коментар на цю тему, напишіть, як можна з вами зв*язатися.

Ответы врачей 1

Панькив Владимир Иванович
Доброго дня! Прошу писати на електронну пошту [email protected] З найкращими побажаннями В.І. Паньків