Виталий | 2018-11-09 01:21:21

Боль в горле больше трёх недель

Доброго времени суток. На горле образовались пупырки желтоватого цвета уже более трёх недель.

Ответы врачей 1

Рудко Петр Олегович
Адрес: г.Киев , улица Кириловская 127
Телефон: Тел.   044-451-78-01    067-499-02-07
Доброго дня! Якщо, мова йде про задню стінку глотки!, то це грануляції, які виникають внаслідок гіпертрофічного фарингіту, може так проявлятись грибкове ураження (ротової порожнини та стінки глотки), та інші інфекційні захворювання. Для точної діагностики потрібно більше інформації (загальний стан, температура, місцеві прояви...), можливо лабораторні, інструментальні дослідження.