Тетяна Добош | 2018-11-13 16:08:48

Носослізний канал

Доброго дня, у моєї дитини ще з роддому слизилося око ( 17.03 народилася) і навіть зявилися жовті виділення нам приписали Тобрекс і все пройло, ще десь 1 раз влітку слизилося я прокапала - минулося. Але у вересні все знову почалося , я знову взяла Тобрекс, але результату нуль, звернулася до спеціалістів вони змінили краплі, але як я переставала закапувати все поверталося знову, і от десь тиждень тому ми зробили зондування, лікар сказала, що все пройшло добре і ліки вийшли через ніс, призначили краплі Флоксал і Сульфацил на 7 днів, але після зондування зявився насморк і тривав 5 днів сопельки прям стікали рікою, от я перестала закапувати і око знову слизиться і навіть зранку закисло- це означає , що зондування не дало ефекту чи таке може бути? Я дуже розчарована і дуже шкода знову мучити малечу, може так буває і все пройде

Ответы врачей 2

Красуцкий Виктор Иосифович
Адрес: г. Киев, Украина, ул. Димитрова, 5 Б, Главный врач офтальмологической клиники 'Эксимер'
Телефон: (044) 238 68 00
Шановна Тетяно! За консультацією та можливим лікуванням рекомендуємо Вам звернутися за консультацією і можливим лікуванням в дитяче відділення київської клінічної офтальмологічної лікарні Центру мікрохірургії ока (г .. Київ, вул. Стражеска, 6-А, телефон (044) 408-38-73), спеціалізовану дитячу лікарню "Охматдит" (г. Киев, ул. Чорновола, 28/1, телефони (044) 272-15-91, 236-70-52) або Інститут очних хвороб і тканинної терапії ім. В.П. Філатова (Одеса, Французький б-р, 49/51, телефон: (048) 760-34-55).
Дубровская Елена Александровна
Адрес: Клиника "Into-Sana"
Телефон: (044) 393-00-00
Доброго дня! По -перше, перевірте чи дихає ніс? Сльоза повинна туди йти. Якщо ні-судинозвужуючі краплі. По-друге - зондування не мучає дитину)) Якщо вона і плаче, то від чужих і незвичних умов. Не хвилюйтеся. Якщо ніс дихає, а воно сльозиться-до вашого лікаря! Таке буває. Іноді доводиться зондувати ще. Але це мабуть не ваш випадок))