Юрій | 2018-11-13 19:38:12

Боль в голове

Добрий вечір. Склалась така ситуація - я займаюсь кросфітом і звик на тренуваннях викладатись на 100% ( як то кажуть ,,до потери пульса») Місяць тому було тренування яке полягало в тому що дві гирі по 16 кг. підняті над головою, на витягнуті руки і потрібно було присісти 30 разів. 29 в мене вийшло зробити а от коли потрібно було присісти останній раз - я відчув гостру біль в потилиці ( біля шиї - неначе хтось сильно вдарив мене металевою трубою в ту частину, при цьому я був дуже сильно втомлений) І от вже як місяць в мене болить голова, постійно турбує. Хочу додати якщо пробую стрибати на скакалці то через 2 хв відчуваю різку біль в лівому віску. До цього проблем з головою не було. Порадьте хоч щось будь-ласка. Я знаходжусь в Данії. В четверг маю піти до лікаря. Зазделегідь дякую.

Ответы врачей 1

 Нагалюк Юлия Владимировна
сосудистый хирург, флеболог
Адрес: Национальный военный клинический госпиталь «ГВКГ» МО Украины с 2016г. Клиника «Добробут» с 2017г.
Доброго дня! Враховуючи, складені обставини та скарги, Вам для початку потрібно звернутися за консультацією до невролога. За результатами огляду, лікар призначить додаткові обстеження. Будьте здорові!