Анастасія | 2018-11-14 16:13:04

Герпес і зараження ним

Доброго дня .скажіть будь ласка якщо відбувся оральний секс з хлопцем у якого виявився герпес і цей пухирець почав кровоточити і секрет цього пухирця з кров‘ю попав мені на слизову ротової порожнини ТО чи можливе зараження мого організму герпесом також? І якщо так то що мені робити .

Ответы врачей 1

Бойко Святослав Игоревич
Адрес: г. Львов, Клиника "Уросвіт"
Так. Вам треба звернутися до імунолога .Якщо нема такої можливості - ти пийте ацикловір