Влад | 2018-11-18 20:12:12

Серная пробка

Не опасно ли самому промывать ухо водой? Если нет, то каким напором воды? чтобы же не травмировать барабанную перепонку.

Ответы врачей 1

Рудко Петр Олегович
Адрес: г.Киев , улица Кириловская 127
Телефон: Тел.   044-451-78-01    067-499-02-07
Доброго дня! Промивати вухо без огляду не рекомендовано!Через можливу наявність дефекту перепонки. Якщо Ви все таки будете промивати то струя повинна бути під тиском, а кінець шприца направлений по задній стінці!