Ігор | 2018-12-01 16:15:21

Лімфовузли

Добрий день Инна Владимировна. Турбують Лімфовузли на шиї та під пахвами коли жарко дають про себе знати. У мене був Хламідіоз, пролікували та навіть через 2 місяці знову перевірив та нічого непоказало. Здавав на Віл 5 раз протягом 6 міцяців від того часу результат "негативний". Також на сифіліс негативний. Статевих контактів небуло. Що це може бути??

Ответы врачей 3

Андрусович Инна Владимировна
Адрес: Место работы: г.Харьков, поликлиника №8. 2 эт. каб.№219.<br> Понедельник, вторник четверг с 09 до 14, среда с 13 до 19.
Добридень! Лімфаденіт буває обумовлений специфічними захворюваннями:  1. туберкульоз, 2. саркоїдоз,  3. СНІД, 4. токсоплазмоз, 5. інфекційний мононуклеоз,  6. туляремія, 7. бруцельоз, 8. актиномікоз або пухлинами.  До виявлення причини лімфаденіту варто підійти комплексно, не варто розглядати її як наявність тільки якоїсь інфекції. Зверніться до свого сімейного лікаря і обстежте організм комплексно.
Боброва Ирина Анатольевна
Адрес: г. Киев, Украина, Центр семейной медицины УЛДЦ
Телефон: 044-492-34-80
Вибачте, я не Інна Володимирівна. Я доктор меднаук Боброва Ірина Анатоліївна.
Сухов Юрий Александрович
гепатолог, вирусолог, инфекционист
Адрес: г. Киев, кафедра инфекционных болезней НМАПО имени П. Л. Шупика, городская клиническая больница Киева №4
Телефон: Рабочий телефон: +38 (044) 3629952; E-mail: [email protected], при необходимости и личной договоренности возможны дистанционные консультации по Skype или Viber, WhatsApp, Telegram: +38095 0001963
- питання не до мене