Аліна | 2018-12-06 07:38:22

Сохнуть губи

Чому у дитини 5 років постійно сохне і стає корочками які на вечір відривають нижня губа, верхня ні? Може якісь аналізи надо здати?

Ответы врачей 1

Шевелева Анна Евгеньевна
Адрес: Киев, клиника "Добробут", ул. Святошинская, 3б.
Причиною може слугувати холодне зимове повітря і звичка дитини облизувати губи. Змащуйте губи дитячою гігієнічною помадою перед виходом на вулицю. Кілька разів на день під час перебування вдома використовуюйте дитячий зволожующий крем на область губ. Якщо за кілька днів не відбудеться заживлення, зверніться на огляд до дитячого дерматолога.