Маша | 2018-12-07 00:28:06

Немає сенсу життя

Доброї ночі Я дуже замкнута в собі людина, у мене боязнь публіки на даний момент мені 16 років але в мене вже немає сенсу життя, цілі, мрії і чогось іншого в тому плані. В мене складається таке відчуття що я живу бо так треба тобто просто існую. В мене немає хобі, мені немає чим зайнятися тому більшість часу я просто лежу або сплю, мені вже самій почало робити я страшно, що так може бути і далі. Багато людей кажуть мені щотреба по трохи змінювати свої погляди на життя, так як в мене їх майже і немає. Я просто незнаю що мені робити, мене ніхто не може зрозуміти навіть самі близькі люди. Будьласка дуже потрібна допомога

Ответы врачей 2

Слюсарь Татьяна Алексеевна
психолог детский
Адрес: г.Киев, ул.Смоленская 31/33 "Центр речи - речевой центр"
Телефон: 050-843-31-08
Ви молодець,що написали про свій стан, отже ще є надія що щось таки зміниться. Спробуйте робити щось, що вам приємно робити, або що в дитинстві приносило задоволення: малювати, танцювати, співати... Це на деякий час дасть вам сили рухатися вперед. Але бажано прийти на очну консультацію до психолога, тоді буде змога розібратися у всьому й знайти вихід. Я готова вас прийняти 0508433108.
Ратушняк Мария Викторовна
психолог детский
Адрес: г. Винница, Украина, Детское дошкольное учреждение № 67
Телефон: +380974606690
Доброго дня! Такий стан переживає в своєму житті кожна людина. Особливо у підлітковому віці або молодості. І це може вам допомогти сприймати свій стан як не унікальний. Скоріше всього базується він на гормональному фоні. Напевне ви помічаєте посилення депресії до- та наприкінці місячних. По-друге, це виникає, коли багато вільного часу. Не можете зайнятися собою, займіться іншими людьми. Рідними, тваринами, дітьми. Хто є поряд. Немає бажання, через "не можу". Подолання такого стану полягає лише в діяльності! Немає чим зайнятися, йдіть пішки. Просто йдіть. До втоми, до поту. Прийдете після прогулянки, добре заснете, буде легше. Або до виснаження зарядка, спорт, плавання. Немає бажання, робіть без бажання. Діяльність! А взагалі, депресію лікують неврологи. Зверніться до лікаря за консультацією. Це також буде дія, а не лежання на дивані. Поради тут мало допоможуть. Це ви можете і маєте зробити самостійно. Удачі.