Юрій | 2018-12-07 08:47:55

Сухий кашель

Уже два тижні сухий кашель, лише 3-4 рази відхаркував мокротиння, трішки забитий ніс. Лікар сказав, що запалення немає, що це вірус, призначив сольовий розчин для промивання носа та каплі Піносол. Не допомагає! Кашель продовжується. Пив сироп Рапітус, ефект мізерний. За весь час температури не було, та й взагалі не відчуваю себе хворим. Найважче перед сном, коли кашляю найбільше. Що робити?

Ответы врачей 1

Скачко Борис Глебович
диетолог, терапевт
Адрес: г. Киев, Украина, Авторский клуб «Здоровье»
Телефон: (044)-383-19-20
Нужно смотреть анализы и по ним разрабатывать программу питания и лечения. И укреплять иммунитет.