Валентина | 2018-12-11 11:21:14

Оргазм

Доброго дня. Мені 18 років. При статевих актах я не відчуваю нічого. Він робить все можливе! аби мені було приємно, але результат 000 Підскажіть, будь ласка, в чому проблема? Чи можна щось змінити?

Ответы врачей 2

Фоминов Олег Эдуардович
Адрес: МЦ "Юниклиника": 2012 - настоящее время
Телефон: +7 910 932 62 05
Можно, Вы ещё достаточно юны и малоопытны в этих отношениях/ощущениях, но всё можно понять/научиться чувствовать .. Если необходима профессиональная помощь, - обращайтесь, - см. мои контакты в анкете на сайте. Любви и удачи Вам!
17948
Бабушкин Александр Аврамович
венеролог, дерматолог, сексолог
Адрес: г .Чернигов, Украина, ул. Киевская, 5, частный врачебный кабинет, СПД
Телефон: 8 (097) 0017623, 8 (0462) 936226
І це лікується. Але не по І-нету. Жінкам цьому потрібно вчитися. Сексолог підбере методику лікування (психотерапія, сексуальна терапія зі своїм партнером, місцеві та загальні збудники, сексуальні іграшки, медикаментозне лікування...).