Дискомфорт у животі

" Доброго вечора! Два тижні тому почався сильний дискомфорт у животі, протягомцих двох тижнів я почував себе досить дивно, біль не відчував, тільки моментами досить сильно хотілося у туалет. Дискомфорт відчуваю нижче пупка. Що можете порадити? " - Більше нічого не турбує, лікар сказав, що проблема може полягати у стресі, але я рідко нервуюсь та переживаю. Тому він мені написав в рецепті Магне-В6.

Ответы врачей 1

13268
Валерия Бурау, консультант likar.info
Главврач, Общие вопросы
Здравствуйте на данный момент симптомов дискомфорта нет? Не проводили ли вам осмотр? Нет ли сейчас симптомов диареи?