Оксана | 2018-12-12 13:20:22

Вагітність.

Доброго дня в мене таке питання місячні в мене були 10листопада і я була в відрядженні по роботі приїхала 28 і не має місячних затримка 4 дня тест на вагітність показала слабеньку другу полоску чи важати що я вагітна чи просто зміна клімату?

Ответы врачей 1

13268
Валерия Бурау, консультант likar.info
Главврач, Общие вопросы
Здравствуйте проведите еще один тест на определение беременности. Либо сделайте тест на определение уровня ХГЧ, или осмотр врача. Но скорее всего это беременность.