Ірина | 2018-12-13 09:42:33

Вагітність

В мене триває грудне вигодовування, малюку 1,4 роки.зробила тест на вагітність і він видався позитивним. Чи можна пити таблетку щоб перегорілі молоко,щоб не зашкодити малюку .

Ответы врачей 2

Палыга Игорь Евгеньевич
акушер-гинеколог, репродуктолог
Адрес: г. Львов, Украина, “Клиника репродукции человека ”Альтернатива’’
Доброго дня! Потрібно пам’ятати, що різке відлучення малюка від грудей – це величезний стрес. Потрібно діяти плавно і акуратно, весь час спостерігати за реакцією малюка. Буває так, що доводиться починати все спочатку. Це нормально і зневірятися в такі моменти не варто.Самий оптимальний і правильний спосіб відучити малюка від грудного молока – це поступове скорочення кількості прикладань протягом дня. Поступово варто відмовитися і від нічних і вечірніх вигодовування.
Силаева Ольга Петровна
акушер-гинеколог, репродуктолог
Адрес: г. Киев, МЦ «ADONIS Family».
Добрый день! Лактация ни коим образом не вредит развивающейся беременности. Постепенно уменьшайте количество прикладываний. Резкое прекращение кормления грудью может негативно отразится на психике старшего малыша.