Юлія | 2018-12-21 18:06:10

пече в роті

Доброго вечора, ми переболіли скарлатиною, потім у нас був стоматит, все пройшло, горло чисте, аналізи хороші, але у дитини пече в кінці останіх зубів коли вона вживає їжу або просто періодично пече, потім проходить, навіть важко говорити, в самом горлі не пече, що це може бути і до кого звернутись.

Ответы врачей 1

Гнилоскуренко Анна Валерьевна
семейный врач, педиатр
Адрес: Клиника «Into-Sana» (044) 393-00-00. График сменный
Доброго дня. Вашу дитину необхідно проконсультувати у стоматолога.