Юлия Жабицкая | 2018-12-30 16:52:56

Проблемы с сердцем

Здравствуйте. Мое заболевание звучит так -Кардіопатія з дилатацією лівого шлуночка з розширенням кореня аорти, екстрасистолія , виражена аортальна недостатність. СН-1-ПА ст. НЦД по змішаному типу. Простий міопічний астризматизм -ТАК,пов'язане з проходженням військової служби. Подскажителів пожалуйста что это все значит

Ответы врачей 1

Пророк Сергей Юрьевич
кардиолог, кардиохирург
Адрес: г. Киев, КЛ «Феофания»
З великою імовірністю наявний синдром Морфана або один з його різновидів. Ви точно не придатні до військової служби. І вам точно потрібне лікування.