Оксана | 2019-01-02 11:29:29

Синдром сухого ока

Доброго дня. В мене синдром сухого ока, дуже швидко висихають очі, щогодини - що 2 год. капаю каплями. Скажіть будь ласка чи можна мені йти працювати в офіс за компютером?

Ответы врачей 3

Красуцкий Виктор Иосифович
Адрес: г. Киев, Украина, ул. Димитрова, 5 Б, Главный врач офтальмологической клиники 'Эксимер'
Телефон: (044) 238 68 00
Шановна Оксано! Протипоказань щодо офісної роботи немає. Пройдіть обстеження у офтальмолога, за результатами якого лікар призначить Вам зволожуючі краплі більш тривалої дії.
Прохвачева Елена Станиславовна
Адрес: г. Киев, пр. Бажана, 12А, Клиника лазерной хирургии АИЛАЗ.
Телефон: 066-302-21-64
Доброго дня. Виражений синдром сухого ока потребує ретельнішого обстеження. Слід виключити аутоімунне захворювання - синдром Шегрена. Крім крапель полегшить Ваш стан тимчасове пломбування сльозових точок. А от тривала робота за комп"ютером тільки погіршить становище.
Дубровская Елена Александровна
Адрес: Клиника "Into-Sana"
Телефон: (044) 393-00-00
Здравствуйте. При работе с компьютером сухость глаз может усилиться.