Татьяна | 2019-01-04 13:03:07

Печуть очі, почервоніння

Доброго дня! В мого сина, йому 14 років дуже печуть очі, почервоніння сильне. Проходила з ним в Чернівцях в лікарнях, зір 100%, не знають причину. Аналізи здавали, все добре. Допоможіть, гарно дякую

Ответы врачей 3

Красуцкий Виктор Иосифович
Адрес: г. Киев, Украина, ул. Димитрова, 5 Б, Главный врач офтальмологической клиники 'Эксимер'
Телефон: (044) 238 68 00
Шановна Тетяно! Можливо, мова йде про синдром сухого ока (проконсультуйтеся з офтальмологом). Також рекомендуємо Вам звернутися ще до дерматолога, так як мова може йти про демодекоз. За результатами огляду Вам призначать лікування.
Дубровская Елена Александровна
Адрес: Клиника "Into-Sana"
Телефон: (044) 393-00-00
Доброго дня. Зiр 100% не має відношення до печіі в очах. Може він алергик? Може багато сидить за компьютером?
Прохвачева Елена Станиславовна
Адрес: г. Киев, пр. Бажана, 12А, Клиника лазерной хирургии АИЛАЗ.
Телефон: 066-302-21-64
Доброго дня. Заочно неможливо точно встановити діагноз та призначити ефективне лікування. Можливо, має місце синдром сухого ока. В цьому випадку допоможуть зволожуючі краплі - Оптінол, Хіло-комод, Теалоз-дуо. Доцільні також будуть вітаміни для очей - Оптікс форте або Лютезан омега. Бажаю одужання!