Таня | 2019-01-09 17:20:58

Вага дитини

Доброго дня) Ми на Гв, нам 2 місяці і зараз ми важимо 6кг і ріст 60см. Народилися з вагою 3.350 і ріст 51 см. Чи не сильно ми перебираємо у вазі?

Ответы врачей 1

Шевелева Анна Евгеньевна
Адрес: Киев, клиника "Добробут", ул. Святошинская, 3б.
Доброго дня, середній набір маси тіла дитини за 1-й місяць життя - близько 600 г, за 2-й - 800 г. Ваша дитина набирає масу значно більше, ніж більшість дітей її віку.