Маруся | 2019-01-13 19:16:45

травма

Добрий вечір! Після падіння (удар прийшовся на праве плече), був больовий синдром. По рекомендації, зробили МРТ. Такий висновок: Изменения в проэкции верхних отделов фиброзной губы могут быть обусловлены ее повреждением-Slap l, следует диффернцировать с сублабральным карманом. Напишіть, будь ласка, яке лікуваня потрібне оперативне чи консервативне? На даний момент больових відчуттів небагато. Дякую.

Ответы врачей 2

Котюк Виктор Владимирович
травматолог / ортопед
Адрес: ДУ «Інститут травматології та ортопедії НАМН України», відділення спортивної та балетної травми, лікар ортопед-травматолог, Медичний центр 'Добробут'
Телефон: 068-321-42-87, 044-449-35-64
На МРТ написали (перекладаю), що вони не розуміють, що бачать. Як же тут вирішити з діагнозом. При SLAP треба оперувати, а при "кармані" можна лікуватись консервативно. А проблема у вас може бути взагалі в чомусь третьому, що на МРТ не описано. Ми ж не МРТ лікуємо. Мета не в тому, щоб на МРТ стало все красиво, а щоб плече нормально функціонувало та не боліло. Телефонуйте 068-321-42-87Ю, приходьте
Гужевский Игорь Витальевич
травматолог / ортопед
Адрес: г. Киев, Украина, ул. Воровского, 27, Институт травматологии и ортопедии АМН Украины
Телефон: 288 01 25; 067 408 21 27
Для обгрунтованого визначення тактики лікування у подібних випадках потрібне співставлення даних МРТ з даними очного огляду руки. Конт тел 067 408 21 27.