Світлана | 2019-01-18 13:49:30

Ознаки аутоімунного тиреоїдиту

Доброго дня! Шановний Володимире Івановичу! Звертаюся з проблемою щитовидної залози а саме, аутоімунного тиреоїдиту. Всі зроблені аналізи додаються у посиланні, що вказане нижче в хронологічному порядку. Там же є заключення обласної клінічної лікарні, куди поступила з тахікардією. О крім того, там є схема лікування по датах, а також сьогоднішнє УЗД ЩЗ. Спасибі заздалегідь, при потребі можемо приїхати в Київ для консультації.

Ответы врачей 1

Панькив Владимир Иванович
Доброго дня ! До 22 січня на конгресі за кордоном. Прошу ще раз написати без додатків, а лише конкретні результати аналізів.