Ірина | 2019-01-20 20:57:32

Цитомегаловірус

Доброго дня Допоможіть будь ласка. У мене було 2 викидні на 4-5 тижні вагітності. Після другого здала аналізи за рекомендацією гінеколога. Виявилось що це ставалось через цитомегаловірус (фото аналізу прикріплюю) Гінеколог прописав Альфарекін,Алокін-Альфа,Орнизадол, Мератин, Далацин, Пробіз. Чи може вірус з часом проснутись і повторитись викидень втретє навіть якщо аналіз зараз буде в нормі?

Ответы врачей 2

Боброва Ирина Анатольевна
Адрес: г. Киев, Украина, Центр семейной медицины УЛДЦ
Телефон: 044-492-34-80
Ці результати не є показами для призначення лікування і нормалізовувати їх не можливо, не доцільно і безглуздо - вони грають захисну роль, позитивні у 80-90% відсотків дорослого населення Землі. Є сенс здати аналізи на маркери активації CMV - IgM, DNA CMV в крові та піхви (шийки матки).
Сухов Юрий Александрович
гепатолог, вирусолог, инфекционист
Адрес: г. Киев, кафедра инфекционных болезней НМАПО имени П. Л. Шупика, городская клиническая больница Киева №4
Телефон: Рабочий телефон: +38 (044) 3629952; E-mail: [email protected], при необходимости и личной договоренности возможны дистанционные консультации по Skype или Viber, WhatsApp, Telegram: +38095 0001963
Доброго дня. Аналізи на ТОРЧ інфекції / ТОРЧ комплекс потрібно здавати ДО вагітності. У випадку підвищення показників IgG CMV пацієнту потрібне подальше обстеження. У Вашому випадку: виявлення IgG CMV 99,7 МО/мл (реф.знач.: негат. до 0,8) не є доказом активності CMV та безпосереднього зв'язку CMV з викиднем. Також призначення лікування CMV лише на підставі підвищеного рівню IgG CMV є неприпустимим, є дефектом лікаря гінеколога. Уявляєте собі, що Ви звернулись, наприклад, до ЛОРа для лікування виразки шлунку?! Орнідазол ніякого впливу на CMV не має. Раджу Вам звернутися до спеціалістів з інфекційної патології, а лікаря-гінеколога обрати іншого. Не хворійте.