Оксана | 2019-01-23 18:12:41

живіт

Добрий вечір..жінка 51 рік ...маю опущену дну живота ,сильні болі тянучі до низу виникають після того як щось поношу,гіркота в роті,погано розгинати тулуб,але мені не так давно одна жінка її наставила я підвязуюсь ..на даний момент стало краще...Але зявилась якась гуля велика у верху живота вона м"яка і таке відчутя як там рідина,булькає деколи при натисканні,до лікаря не ходила ,думаю що це може бути заворіт кишок або грижа..Порадьте мені будь ласка що робити і що це може бути??Буду вам дуже вдячна!

Ответы врачей 3

Рыльцов Александр Юрьевич
терапевт, пульмонолог
Адрес: г. Харьков, Украина
Телефон: +38-066-194-83-81, +38-096-909-87-96, +38-093-364-12-75
Добрий ранок. Це може бути кила (грижа). Потрібен огляд хірурга.
Рыльцов Александр Юрьевич
терапевт, пульмонолог
Адрес: г. Харьков, Украина
Телефон: +38-066-194-83-81, +38-096-909-87-96, +38-093-364-12-75
Добрий ранок. Це може бути кила (грижа). Потрібен огляд хірурга.
13268
Валерия Бурау, консультант likar.info
Главврач, Общие вопросы
Здравствуйте прежде всего необходим осмотр доктора, но по описанию ваших симптомов можно предположить что это грыжа. Необходим осмотр, после которого и решиться вопрос о точном установлении диагноза, а так же о схеме лечения.