sasha2522 | 2019-02-04 21:45:44

Уплотненение на члене

Добрий день, мені необхідна ваша консультація. Десь місяць назад у мене під крайньою плоттю зявилося невеличке тверде новоутворення (думаю що в результаті частої мастурбації тай так сексу), розміром десь 3-4 мм. круглої форми і чіткими краями (ніби бляшка) трохі подвижне коли торкатись пальцями, не можу точно сказати чи воно на краю самої головки чи на самому члені, бо в мене фімоз 1 стадії і повністю головка не розкрита, але жодних больових відчуттів чи виділень..змін кольору шкіри..збільшень новоутворення теж не було. При ерекції теж жодних змін не помітно, так невеличкий твердий бугорок який ледь прощупується. Одного разу таке вже було...вийшло що це був смегмальний камінь, який з часом таки вийшов. Що можете порадити? На що це може бути схоже?

Ответы врачей 1

Чумак Александр Анатольевич
Адрес: Место работы: КНП «КДЦ» Шевченковского района г. Киева, филиал №3, ул. Рижская, 1 ( м. Дорогожичи).
Телефон: Телефон: ( для сообщений) 099-500-09-09 Сайт: chumakurolog.com
Дійсно досить схоже на смегмоліт. Лікування і профілактика - оперативне втручання (з метою попередження злоякісного процесу голівки яка травмується ним і постійно запалюється).