Михайло | 2019-02-07 11:32:39

Ліве яїчко

Доброго дня! Мені 25 років, декілька днів назад у мене появилось неприємне відчуття болі в лівому яєчку при незначному доторканні, це відчуття супроводжує мене зразнку протягом 3-5 годин, після чого все проходить і до наступного ранку проблем з неприємним відчуттям немає. Підскажіть в чому може бути проблеми і які заходи необхідно прийняти?

Ответы врачей 1

Книгавко Александр Владимирович
Адрес: г. Харьков, Харьковский областной центр урологии и нефрологии им. В.И. Шаповала, андрологическое отделение.
Телефон: 380504012543
сделайте Узи мошонки с допплер с допплером . потом запишитесь на прием по телефону 0504012543