Наталія | 2019-02-07 16:06:04

Дуже потрібна консультація! Проблеми з хребтом, запаморочення, порушення координації.

Доброго дня! Мені 48 років. З 20 років почав турбувати хребет (переважно ШВХ та ГВХ), запаморочення. Щорічне прогресування. А тепер, щодо стану здоров'я, все зайшло в тупик... Біль і скутість по всьому хребту, слабкість в ногах, відчуття оніміння у лівій руці і лівій нозі, запаморочення, порушення координації, невпевненість при ході, можу спіткнутися на рівному місці, головні болі, дуже погано повертається шия, припухлість від шиї і над лопатками (більше зліва), у положенні лежачи німіють руки і відчуття ніби "пливу у лодочці". Симптоми бувають у вигляді нападів - запаморочення, слабкість у ногах, відчуття оніміння у лівій руці, порушення рівноваги, головний біль, нудота, шум або дзвін у вухах, затуманеність зору. Майже постійно вдома. На дворі, коли йду мене постійно веде у право, а також відчуття, що асфальт стає м'яким. У транспорті виражене запаморочення. Діагноз невролога 2017 рік: Вертебро-базилярна недостатність обумовлена ​​остеохондрозом хребта у вигляді вестибуло-атактична синдрому. Дисциркуляторна енцефалопатія I - II ст. гіпертонічна форма у вигляді розсіяною мелкоочаговой симптоматики справа, у вигляді помірного цефалгічного і АН синдромів. Вертеброгенна цервіко-торакалгий, що не стійка ремісія, помірно виражений больовий синдром і мишечнотоніческій компонент. Було призначено: Медогістен 24 (препарату в аптеках не було, купила аналог Вестінорм 24), Мидокалм 150, Вітаксон (уколи №10), Церегін (уколи №10), Алора, Зотек 400. Мідокалм мені не підійшов. Вестінорм 24 приймала у максимальній дозі, прийняла 5 упаковок, покращення не відчула. Церегін важко переносилися. Єдине, що після лікування, зменшилися болі у лівій руці і оніміння. У хребті є 4 грижки в ШВХ, деформуючий артроз дуговідросчатих відростків ШВХ, спондилоартроз унко-вертебральних сполучень ШВХ, остеофіти у ШВХ та ГВХ, компресія Th8 (скоріш за все через дефіцит вітаміну Д, не лікована), нині приєдналися болі в ПВХ. Кардіолог 2018 рік: Гіпертонічна хвороба 2-3 ст., Гіпертрофія ЛШ. АД підвищується з 24 років, часто кризи (максимальне систолічне значення було 221 мм рт. ст., максимальне діастолічне значення було 127 мм рт. ст.). В анамнезі: вроджений вивих стегна лівої ноги (лікований, але іноді дає про себе знати), харчова алергія, виражений дефіцит вітаміну Д - 5,71 ммоль/л, підвищується паратгормон, непереносимість лактози. Підкажіть, буль ласка, що мені робити? Як позбавитися, хоч трохи, порушення координації рухів, запаморочень, спазмів м'язів ніг? Чи ефективний при моїх симптомах "Аміналон"? Дякую за консультацію!

Ответы врачей 1

Хонда Александр Валериевич
Адрес: г. Киев, КМКЛ №1
Телефон: 067-726-00-65, [email protected]
здравствуйте, в подобных случаях очень эффективно комплексное лечение и сочетание вытяжения шейного отдела позвоночника и сосудистого медикаментозного лечения. Приходите на консультацию, подберем вам лечение