Олена | 2019-02-13 13:37:01

Холестерин і гіпертонія

Добрий день. Мені 34,5 роки, у зв'язку з операцією по видаленню ендометріодних кіст на яєчниках, приймала гормони Примолют-нор. Через них піднімався тиск до 130/90. І навіть після відміни гормонів тиск вже не прийшов в 120/80 (раніше такий був), а під час місячних піднімається до 150/100 (скачки півроку). Екг в нормі, серце в нормі, печінка в нормі, нирки і надниркові залози в нормі, щитовидка в нормі (пройдене узд). Біохімія крові - тригліцериди - 2,15 ммоль/л, холестерин 6,94, холестерин високої щільності 1,75, холестерин низької щільності 4,15, індекс атерогенності 2,97. Сімейний лікар призначає Ко-пренеса. Кардіолог призначає на місяць Магне В6, Кратал, а Розукард на півроку. Чи адекватне це лікування, враховуючи мій вік і те, що 130/90 я не відчуваю? Дякую.

Ответы врачей 1

Аксёнова Ирина Александровна
Адрес: г. Киев, ГУ "Институт сердца МОЗ Украины"
Повышенное довление -это риск серьезных осложнений вплоть до инсульта, поэтому искать причину и параллельно лечить гипертонию необходимо