Маріна | 2019-02-16 14:02:22

гормональне лікування

доброго дня! Мені поставили діагноз Гіперпролактинемія. Рівень пролактину в крові на 8 день циклу 19.6 , ТТГ 3.05. Мій вік 24 р. Лікар назначив пити достинекс. Чи можна гормональні таблетки замінити іншими ?

Ответы врачей 1

Панькив Владимир Иванович
Доброго дня! Немає інформації про верхню межу норми для пролактину, з якою метою здавали ці аналізи. В будь-якому разі слід спочатку нормалізувати ТТГ, а потім перевірити пролактин в іншій лабораторії.