Екатерина | 2019-02-17 14:51:24

Аппедицит у беременных

Здравствуйте, я беременна 19 недели и не могу понять боли в правой стороне, скажите пожалуйста какие симптомы у беременных при аппедицине?

Ответы врачей 1

2911
Палыга Игорь Евгеньевич
Палыга Игорь Евгеньевич
акушер-гинеколог, репродуктолог
*
Изображение будет видно только врачу, и не будет показано пользователям сайта на страницах консультаций. * Ваш е-мейл конфиденциален и не будет доступен другим пользователям
Адрес: г. Львов, Украина, “Клиника репродукции человека ”Альтернатива’’
Червоподібний відросток є закінченням сліпої кишки, і його положення у різних людей може відрізнятися, що обумовлюється індивідуальними фізіологічними особливостями і розташуванням внутрішніх органів. Так чи інакше, у будь-якому випадку він буде знаходитися справа. А щоб дізнатися більше точне розташування, відступивши від пупка приблизно 8-10 сантиметрів праворуч, а потім на таку ж відстань опустіться вниз.Біль. Вона вважається одним з найперших і явних ознак апендициту. Але характер її може бути абсолютно будь-яким. Багато відзначають ниючі, слабкі або тупі больові відчуття, а другі – гострі і ріжучі. Причому біль може бути періодичною, тобто припинятися на час і з’являтися знову. Чітка локалізація спостерігається далеко не завжди, лише деякі можуть вказати на праву нижню частину живота. Поступово біль поширюється практично по всій черевній порожнині, і тоді визначити точне розташування апендикса і запідозрити його запалення точно неможливо. Щодо характерної ознаки вважається те, що відчуття зазвичай загострюються або при фізичному навантаженні (наприклад, при чханні, кашлі, під час сміху), або при зміні положення тіла.Підвищення температури тіла теж часто супроводжує аппендициту. Але конкретні позначки, до яких вона може зрости, вказати складно. Так, при мляво і довгостроково поточному запаленні температура може бути субфебрильною, тобто не перевищує 37,5-37,7 градусів. Якщо характер захворювання гострий і раптовий, то зазвичай спостерігається підвищення до значних або навіть критичних позначок – 38-39 .Нудота або блювання. Як правило, такий симптом теж виникає у більшості людей, що пов’язано зі спазмами, поступово поширюються по всіх органах шлунково-кишкового тракту. Диспептичні симптоми, обумовлені порушенням травлення. До них відносяться підвищене газоутворення, пронос або, навпаки, запор, здуття.Як правило, перебіг захворювання швидке і гостре. Зазвичай перші симптоми є розмитими і неявними, але вже через добу вони накопичуються і посилюються.При найменших підозрах на апендицит не варто намагатися самостійно усунути його симптоми, це неможливо, а деякі дії можуть нашкодити і бути небезпечними,тому обов'язково повідомте про це лікаря в якого стоїте на обліку.
Консультации на сайте likar.info носят ознакомительный характер. Перед лечением проконсультируйтесь с вашим лечащим врачом.