Ольга | 2019-02-17 21:54:34

Нежить

Дитина 6,5 років 2 неділі .Нежить, дитина спостерігалась дільн. лікарем , Приймав синупред, цинабсін, краплі в нос. Промивали спреєм морська вода. Ніс забитий, набряк, слиз не вимивається, або вимивається частково. Що робити? Дякую.

Ответы врачей 2

Колпакова Марина Анатольевна
отоларинголог детский, лор
Добрый день. Без осмотра не могу ничего из лекарственных препаратов посоветовать.
Колпакова Марина Анатольевна
отоларинголог детский, лор
Добрый день. Без осмотра не могу ничего из лекарственных препаратов посоветовать.