Антон | 2019-02-20 17:30:00

Консультація

Доброго дня.скажіть будь ласка в мене близько місяця вже поганий настрій, пригнічення,апатія якась, не хочеться нічого робити, постійно втомлююся,сплю по 4-5 годин, вдень хочеться спати але я не можу заснути.іноді виникають думки про суїцид.мені 29 років, раніше такого не помічалось.це якесь психічне захворювання в мене прогресує???? дякую!

Ответы врачей 1

Мидько Андрей Анатольевич
нарколог, психиатр, психотерапевт
Адрес: Одесса, Одесский областной центр психического здоровья
Телефон: 0677008277
Це депрессія. Вам потрібен лікарь.