Галина | 2019-02-21 02:08:37

Порушення процесу ковтання

У моєї знайомої поруння процесу ковтання. Вже багато років вона харчується лише молоком, водою з медом і соками.. Як дізнатися, які вправи виконувати?Як можна допомогти? До яких ще фахівців варто звернутися?

Ответы врачей 1

13268
Валерия Бурау, консультант likar.info
Главврач, Общие вопросы
Здравствуйте, прежде всего нужно установить причину нарушения глотания. Скорее всего нужна консультация невролога и возможно проведение исследование: эндоскопия для того что бы посмотреть нет ли сужения гортани .