Дорошко Олена | 2019-02-21 11:05:24

Препарати які треба приймати при запаленні меніска.

Півроку тому лікувала запалення меніска (болить з внутрішньої сторони суглобу). Обстежувала суглоб- УЗД, знімки, ревмопроби, хламідійна інфекція..... Паталогії нема. Можливо ушкодження, та я не пам’ятаю таких випадків.... Призначили Протекон-фаст. Тоді симптоми були не сильно болючі (ниючі), а це знову повтор..... Ходити можу, але біль різка при рухах різких, і під вечір гірше. Які медичні препарати можна приймати? Дякую.

Ответы врачей 2

Котюк Виктор Владимирович
травматолог / ортопед
Адрес: ДУ «Інститут травматології та ортопедії НАМН України», відділення спортивної та балетної травми, лікар ортопед-травматолог, Медичний центр 'Добробут'
Телефон: 068-321-42-87, 044-449-35-64
Треба встановити діагноз спочатку. Який у вас діагноз? Запалення меніска? Дуже притягнуто за вуха (честно кажучи, я б взагалі заперечив існування такого діагноза, хоча дуже-дуже рідко важко чимось іншим це пояснити, але це дуже рідко буває). УЗД, рентген ушкодження меніска не показують, травма для нього не потрібна. Тому потрібен огляд ортопеда, який це розуміє, та, при потребі нормальне, а не де попало, МРТ. Телефонуйте 068-321-42-87, приходьте, встановимо діагноз, вирішимо як лікувати. Хондропротеткори то ви можете приймати. Але вони коштують не дешево, прицймаються тривало, і щороку треба.... А якщо проблема в іншому, то це буде час та гроші на вітер... про здоров'я я вже мовчу...
Гужевский Игорь Витальевич
травматолог / ортопед
Адрес: г. Киев, Украина, ул. Воровского, 27, Институт травматологии и ортопедии АМН Украины
Телефон: 288 01 25; 067 408 21 27
Обрунтовано рекомендувати лікування у подібних випадках заочно - нереально. Конт тел 067 408 21 27.