Дмитро | 2019-02-21 11:15:06

Статевий акт

Доброго часу доби вам,маю до вас два запитання. Мені 30 років майже,із сексом в мене погано, закінчується він швидко,можливо є якісь піглуки для того щоб розтягнути задоволення ((щоб довше тривав сам процес)),які можнапридбати в аптеці? І друге запитання,сам статевий орган в мене не дуже великий,в інтернеті багато бачив різних мазей і інших препаратів для збільшення,чи це все можливо чи ні,і якщо можливо то що можете підсказати. Можливості прийти на прийом немає. Дякую

Ответы врачей 2

Фоминов Олег Эдуардович
Адрес: МЦ "Юниклиника": 2012 - настоящее время
Телефон: +7 910 932 62 05
Преждевременная эякуляция - проблема вполне решаемая! Увеличение размеров реально только хирургическим путём! Для диалога, - см. мои контакты в анкете на сайте. Удачи!
17948
Бабушкин Александр Аврамович
венеролог, дерматолог, сексолог
Адрес: г .Чернигов, Украина, ул. Киевская, 5, частный врачебный кабинет, СПД
Телефон: 8 (097) 0017623, 8 (0462) 936226
Заочно жоден, поважаючий себе лікар не буде призначати препарати. По-перше, він поки що не знає причинувашого захворювання. По-друге, якщо не допоможе, а ліки недешеві, то кого будете звинувачувати? Дисморфофобію лікують хірурги, психотерапевти та сексопатологи. Приходьте, якщо знайдете можливість, або викликайте лікаря до дому.